Έγκριση εγκατάστασης σε υφιστάμενο κτίριο για το «ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΓΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ», ιδιοκτησίας της «ΔΑΡΒΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗΣ» στο υπ’ αρ. τεμ. 703 Αγροκτήματος Παλαγίας Α.Δ.1981 του Δήμου Αλεξ/πολης
Έγκριση εγκατάστασης σε υφιστάμενο κτίριο για το «ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΓΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ», ιδιοκτησίας της «ΔΑΡΒΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗΣ» στο υπ’ αρ. τεμ. 703 Αγροκτήματος Παλαγίας Α.Δ.1981 του Δήμου Αλεξ/πολης